Karolina. Svatební a portrétní fotografka.

Miluju fotografii, miluju hory, louky a lesy a miluju svatby, protože jsou tou nejhezčí oslavou, co znám. Miluju snoubence, kteří se rozhodnou udělat si svatbu po svém a před radnicí dají přednost lesu, molu u jezera nebo staré chalupě.

Vytvořím pro vás fotky plné atmosféry a emocí. Splynu s hosty a budu si všímat i těch nejmenších maličkostí a detailů. Zachytím ty nejdojemnější momenty i jedinečnou náladu vaší svatby. Na jeden den se stanete středem mého vesmíru 🙂

REZERVACE 2019:

9. 2., 18. 5., 25. 5., 31. 5. – 1. 6., 8. 6., 15. 6., 16. 6. – 17. 6., 22. 6., 28. – 29. 6., 6. 7., 13. 7., 24. 8., 20. – 21 9.

Co můžu nabídnout?

V den D nebudu chybět u ničeho důležitého. Nafotím, jak se ze snoubenky stává nevěsta a snoubence ženich, zachytím poslední přípravy na místě i sjíždění svatebčanů. Budu svoji pozornost distribuovat mezi všechny maminky, tatínky, babičky, dědečky, vzdálené tetičky i kamarády. Při obřadu nezapomenu vyfotit novomanželský polibek, výměnu prstýnků i slzy dojetí. Nafotím skupinky svatebčanů dle vašeho přání. Během dne doporučuju novomanželům vyhradit si hodinu, kdy se budeme moci jít sami projít na vybrané místo a nafotit fotky nevěsty a ženicha. Až do večera pak budu dokumentovat veselení a volnou zábavu. Když budete chtít, můžeme se domluvit i na předsvatebním focení, které mám moc ráda a všem ho doporučuju. Mimo svatební den na sebe budeme mít víc času, navíc se předem poznáme, užijeme si spoustu legrace a při svatebním focení už budete vědět, že vůbec není čeho se bát 🙂 Pokud byste plánovali velkou veselku a chtěli fotografů víc, není problém se domluvit. Protože miluju klasickou fotografii, můžeme se dohodnout i na částečné nafocení na filmový materiál. Fotky vám pak osobně naskenuju a upravím. Mimo svatebních focení jsem k dispozici také na focení zásnub a portrétů.

A ještě pár praktických informací, na které se často ptáte: Žiju v Praze, ale ráda za vámi přijedu kamkoli po republice i mimo ni. Obsluhu fotokoutku zajišťuju po domluvě a za příplatek. Pro závaznou rezervaci termínu je třeba zaplatit zálohu, o kterou vám bude snížena částka na finální faktuře. A fotky, které na vaší svatbě pořídím, ráda použiju na svém webu, FB stránce nebo Instragramu. Pokud by to pro vás byl problém, dejte mi to, prosím, vědět předem. Nabízím také možnost zakoupení DÁRKOVÝCH POUKAZŮ, ať už na svatební focení nebo focení portrétů 😉

Těším se na vás! Pokud budete mít jakékoli otázky, neváhejte se na mě obrátit 🙂

Instagram Feed